Careers

CAREERS

WHY US?

We have extensive experience in the area of Microsoft Dynamics 365 deployment. We also provide Microsoft SharePoint and Microsoft 365 business supporting solutions. We offer a wide range of our own products we have developed over many years of IT deployments for many global brands. We also create technologies on demand for our Customers.

FRIENDLY TEAM

FRIENDLY TEAM

MODERN OFFICE

MODERN OFFICE

BILLIARD TABLE

BILLIARD TABLE

FLEXIBLE WORKING HOURS

FLEXIBLE WORKING HOURS

MULTISPORT CARD

MULTISPORT CARD

INTEGRATION TRIPS

INTEGRATION TRIPS

INTERESTING PROJECTS

INTERESTING PROJECTS

GREAT LOCATION

GREAT LOCATION

TECHNICZNE

Jeśli jesteś fanem technologii, jej rozwoju i efektywnego wdrażania nawet najbardziej innowacyjnych rozwiązań to właśnie miejsce dla Ciebie. Pomożemy Ci rozwinąć swoje umiejętności i udoskonalić je poprzez szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Dołącz do nas a zyskasz merytorycznego partnera, z którym rozwiniesz skrzydła w dziedzinie programowania.

BIZNESOWO-ANALITYCZNE

To sposób rozwoju kariery dla wszystkich, którzy lubią pracę na danych i liczbach. Staramy się rozumieć indywidualność analitycznych umysłów i stworzyliśmy specjalnie dedykowane stanowiska pod wybitne umiejętności w tym obszarze. Szkoda czasu na marnowanie talentu i uczenie się rzeczy, których nie lubisz. Dołącz do nas i wybierz ścieżkę zgodną z Twoimi umiejętnościami i ambicjami.

DLA STAŻYSTY

Jeśli brak Ci orientacji w jakiej dziedzinie IT mógłbyś się rozwijać, znajdziemy dla Ciebie miejsce idealnie dopasowane pod Twoje predyspozycje i zainteresowania. Wspólnie sprawdzimy w czym czujesz się najsilniejszy. Z nami rozwiniesz się od podstaw nabywając cennych doświadczeń w pracy dla międzynarodowych i polskich Klientów. Dołącz do nas już dziś!

.NET Developer
Senior Microsoft SharePoint Specialist
Płatny Staż .NET Developer
Junior Support Consultant
CRM Project Owner
.NET DEVELOPER