Careers

CAREERS

WHY US?

We have extensive experience in the area of Microsoft Dynamics 365 deployment. We also provide Microsoft SharePoint and Microsoft 365 business supporting solutions. We offer a wide range of our own products we have developed over many years of IT deployments for many global brands. We also create technologies on demand for our Customers.

IMG_5782
FRIENDLY TEAM

FRIENDLY TEAM

itb-office
MODERN OFFICE

MODERN OFFICE

IMG-2507
BILLIARD TABLE

BILLIARD TABLE

IMG_2535
FLEXIBLE WORKING HOURS

FLEXIBLE WORKING HOURS

IMG-28041
MULTISPORT CARD

MULTISPORT CARD

IMG_7315
INTEGRATION TRIPS

INTEGRATION TRIPS

IMG_5403
INTERESTING PROJECTS

INTERESTING PROJECTS

58033009_1601791593299269_5950505828002824192_n
GREAT LOCATION

GREAT LOCATION

TECHNICZNE

Jeśli jesteś fanem technologii, jej rozwoju i efektywnego wdrażania nawet najbardziej innowacyjnych rozwiązań to właśnie miejsce dla Ciebie. Pomożemy Ci rozwinąć swoje umiejętności i udoskonalić je poprzez szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Dołącz do nas a zyskasz merytorycznego partnera, z którym rozwiniesz skrzydła w dziedzinie programowania.

BIZNESOWO-ANALITYCZNE

To sposób rozwoju kariery dla wszystkich, którzy lubią pracę na danych i liczbach. Staramy się rozumieć indywidualność analitycznych umysłów i stworzyliśmy specjalnie dedykowane stanowiska pod wybitne umiejętności w tym obszarze. Szkoda czasu na marnowanie talentu i uczenie się rzeczy, których nie lubisz. Dołącz do nas i wybierz ścieżkę zgodną z Twoimi umiejętnościami i ambicjami.

DLA STAŻYSTY

Jeśli brak Ci orientacji w jakiej dziedzinie IT mógłbyś się rozwijać, znajdziemy dla Ciebie miejsce idealnie dopasowane pod Twoje predyspozycje i zainteresowania. Wspólnie sprawdzimy w czym czujesz się najsilniejszy. Z nami rozwiniesz się od podstaw nabywając cennych doświadczeń w pracy dla międzynarodowych i polskich Klientów. Dołącz do nas już dziś!

.NET Developer
Senior Microsoft SharePoint Specialist
Płatny Staż .NET Developer
Junior Support Consultant
CRM Project Owner
.NET DEVELOPER