Kariera

Dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wdrożeń Microsoft Dynamics 365. Dostarczamy także rozwiązania wspierające biznes z obszaru Microsoft SharePoint oraz Microsoft 365. Dysponujemy szeroką gamą własnych produktów, wypracowanych w trakcie wielu lat pracy z wdrożeniami IT dla światowych marek. Tworzymy również technologie na zamówienie naszych Klientów.

Zgrany zespół
Zgrany zespół
Nowoczesne biuro
Nowoczesne biuro
Bilard
Bilard
Elastyczne godziny pracy
Elastyczne godziny pracy
Multisport
Multisport
Wyjazdy integracyjne
Wyjazdy integracyjne
Ciekawe projekty
Ciekawe projekty
Świetna lokalizacja
Świetna lokalizacja
Techniczne

Jeśli jesteś fanem technologii, jej rozwoju i efektywnego wdrażania nawet najbardziej innowacyjnych rozwiązań to właśnie miejsce dla Ciebie. Pomożemy Ci rozwinąć swoje umiejętności i udoskonalić je poprzez szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Dołącz do nas a zyskasz merytorycznego partnera, z którym rozwiniesz skrzydła w dziedzinie programowania.

Biznesowo-analityczne

To sposób rozwoju kariery dla wszystkich, którzy lubią pracę na danych i liczbach. Staramy się rozumieć indywidualność analitycznych umysłów i stworzyliśmy specjalnie dedykowane stanowiska pod wybitne umiejętności w tym obszarze. Szkoda czasu na marnowanie talentu i uczenie się rzeczy, których nie lubisz. Dołącz do nas i wybierz ścieżkę zgodną z Twoimi umiejętnościami i ambicjami.

Dla stażysty

Jeśli brak Ci orientacji w jakiej dziedzinie IT mógłbyś się rozwijać, znajdziemy dla Ciebie miejsce idealnie dopasowane pod Twoje predyspozycje i zainteresowania. Wspólnie sprawdzimy w czym czujesz się najsilniejszy. Z nami rozwiniesz się od podstaw nabywając cennych doświadczeń w pracy dla międzynarodowych i polskich Klientów. Dołącz do nas już dziś!

Power BI Developer
Senior Microsoft Dynamics 365 Business Central Konsultant
Senior Microsoft Dynamics 365 Business Central Developer
Tester manualny
Microsoft Dynamics CRM Developer
Junior Microsoft Dynamics CRM Developer
.NET Developer
Staż .NET Developer
Fullstack Developer (.Net/Angular)
Mid/Senior Angular Developer
Assistant Office Manager