Kariera

KARIERA

DLACZEGO MY?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wdrożeń Microsoft Dynamics 365. Dostarczamy także rozwiązania wspierające biznes z obszaru Microsoft SharePoint oraz Microsoft 365. Dysponujemy szeroką gamą własnych produktów, wypracowanych w trakcie wielu lat pracy z wdrożeniami IT dla światowych marek. Tworzymy również technologie na zamówienie naszych Klientów.

IMG_5782
ZGRANY ZESPÓŁ

ZGRANY ZESPÓŁ

itb-office
NOWOCZESNE BIURO

NOWOCZESNE BIURO

IMG-2507
BILARD

BILARD

IMG_2535
ELASTYCZNE GODZINY PRACY

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

IMG-28041
MULTISPORT

MULTISPORT

IMG_7315
WYJAZDY INTEGRACYJNE

WYJAZDY INTEGRACYJNE

IMG_5403
CIEKAWE PROJEKTY

CIEKAWE PROJEKTY

58033009_1601791593299269_5950505828002824192_n
ŚWIETNA LOKALIZACJA

ŚWIETNA LOKALIZACJA

TECHNICZNE

Jeśli jesteś fanem technologii, jej rozwoju i efektywnego wdrażania nawet najbardziej innowacyjnych rozwiązań to właśnie miejsce dla Ciebie. Pomożemy Ci rozwinąć swoje umiejętności i udoskonalić je poprzez szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Dołącz do nas a zyskasz merytorycznego partnera, z którym rozwiniesz skrzydła w dziedzinie programowania.

BIZNESOWO-ANALITYCZNE

To sposób rozwoju kariery dla wszystkich, którzy lubią pracę na danych i liczbach. Staramy się rozumieć indywidualność analitycznych umysłów i stworzyliśmy specjalnie dedykowane stanowiska pod wybitne umiejętności w tym obszarze. Szkoda czasu na marnowanie talentu i uczenie się rzeczy, których nie lubisz. Dołącz do nas i wybierz ścieżkę zgodną z Twoimi umiejętnościami i ambicjami.

DLA STAŻYSTY

Jeśli brak Ci orientacji w jakiej dziedzinie IT mógłbyś się rozwijać, znajdziemy dla Ciebie miejsce idealnie dopasowane pod Twoje predyspozycje i zainteresowania. Wspólnie sprawdzimy w czym czujesz się najsilniejszy. Z nami rozwiniesz się od podstaw nabywając cennych doświadczeń w pracy dla międzynarodowych i polskich Klientów. Dołącz do nas już dziś!

.NET Developer
Senior Microsoft SharePoint Specialist
Płatny Staż .NET Developer
Junior Support Consultant
CRM Project Owner
.NET DEVELOPER