Senior Microsoft SharePoint Specialist

SENIOR MICROSOFT SHAREPOINT SPECIALIST

Miejsce pracy: Warszawa

O NAS
ITBoom to ponad 15 lat doświadczenia w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań IT. Nieprzerwanie, od samego początku naszej działalności posiadamy status Microsoft Gold Partner. Rozumiemy problemy naszych Klientów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu skutecznie pracujemy nad ich rozwiązaniem w kraju i za granicą.
DLA OSOBY TECHNICZNEJ
Jeśli jesteś fanem technologii, jej rozwoju i efektywnego wdrażania nawet najbardziej innowacyjnych rozwiązań to właśnie miejsce dla Ciebie. Pomożemy Ci rozwinąć swoje umiejętności i udoskonalić je poprzez szereg szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Dołącz do nas a zyskasz merytorycznego partnera, z którym rozwiniesz skrzydła w dziedzinie programowania.
DLACZEGO MY?
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wdrożeń Microsoft Dynamics 365. Dostarczamy także rozwiązania wspierające biznes z obszaru Microsoft SharePoint oraz Microsoft 365. Dysponujemy szeroką gamą własnych produktów, wypracowanych w trakcie wielu lat pracy z wdrożeniami IT dla światowych marek. Tworzymy również technologie na zamówienie naszych Klientów.
Zadania:
• Zarządzanie lub częściowe zarządzanie projektami realizowanymi w oparciu o platformę Microsoft SharePoint (on-prem i on-line)
• Tworzenie, rozwój i wsparcie aplikacji dla platformy SharePoint
• Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
• Projektowanie i wdrażanie rozwiązań wspierających pracę grupową (SharePoint, Microsoft Flow)
Od kandydata oczekujemy:
• Znajomości Microsoft SharePoint w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji popartej doświadczeniem w projektach
• Znajomości Microsoft PowerApps w stopniu umożliwiającym dostosowywanie formularzy SharePoint Online
• Znajomości środowiska Visual Studio i obsługi systemu wersjonowania kodu (TFS/Git)
• Umiejętności programowania rozwiązań dedykowanych dla SharePoint: javascript, html5, jquery, SharePoint Framework (SPFx)
Mile widziane:
• Znajomość Microsoft PowerApps w stopniu zaawansowanym
• Znajomość programu Microsoft Teams
• Znajomość j. ang. na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej i rozmowę z osobami technicznymi
• Doświadczenie w migracji rozwiązań on-prem do on-line.
Kandydatom oferujemy:
• Interesującą pracę nad ciekawymi technologicznie projektami w szybko rozwijającej się firmie
• Stały rozwój poprzez bogaty program szkoleń i udział w ambitnych projektach
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia w firmie mającej stabilną pozycję na rynku
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres praca@itboom.pl z tematem listu "Senior Microsoft SharePoint Specialist".
Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".