Zespół

Justyna Zygadło
COO

Odpowiadam za codzienne funkcjonowanie ITBoom. Nadzoruję, koordynuję i analizuję prace wszystkich działów.
W mojej pracy najważniejsza jest organizacja, porządek i skrupulatność.
Bogate doświadczenie jakie zdobyłam min. w zarządzaniu spółką giełdową pozwalają mi zapanować nad wszystkimi procesami przebiegającymi w ITBoom.
Trzymam firmę składającą się z wybitnych specjalistów w biznesowych ramach.

Piotr Kawecki
CEO

Założyciel i główny udziałowiec ITBoom.
Czuwam nad tym, aby jakość dostarczanych przez ITBoom rozwiązań była najwyższa. Wieloletnie relacje z kluczowymi klientami potwierdzają słuszność tego podejścia.
To zespół jest dla mnie największą wartością i dumą, dlatego dbam o to aby ITBoom było miejscem, gdzie ambitni, nie bojący się wyzwań ludzie, w atmosferze wzajemnego szacunku i koleżeńskiego wsparcia, osiągając swoje sukcesy zawodowe, przyczyniają się do rozwoju firmy.

Jacek Wołczuk
IT Solutions Architect

Od ponad 20 lat nie przestaję poszukiwać lepszych, bardziej optymalnych rozwiązań informatycznych.
Uważam, że kluczem do najwyższej jakości jest rozumienie potrzeb Klientów oraz zgrany zespół.
Uczestniczę we wszystkich etapach tworzenia naszych produktów od koncepcji, poprzez budowę, uruchomienie aż po procesy utrzymania.
Stale poszerzam swoje kompetencje.
Lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Z entuzjazmem podchodzę do nowych wyzwań, staram się żeby każde z nich stanowiło krok w rozwoju – moim oraz mojego zespołu.

Maciej Wójcicki
IT Solutions Architect

Projektuję systemy klasy CRM oparte o platformę Microsoft Dynamics 365 oraz rozwiązania chmurowe Azure.
Każdy projekt rozpoczynam szeroką analizą potrzeb zamawiającego, zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym. Dla mnie to jedyna właściwa droga do zrozumienia oczekiwań Klienta i zbudowania sytemu, który sprawdzi się w praktyce.
Moją wiedzę i zdobyte doświadczenie wykorzystuję też wewnętrznie w ITBoom jako ekspert, który nadzoruje proces szkolenia i certyfikacji w naszym zespole.